url.json

Oktawa Wielkanocy – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. o godzinie 14.00 adoracja Najświętszego Sakramentu przez godzinę. Na początku i na końcu adoracji odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kapicy, gdzie przechowywany jest Najświętszy Sakrament można codziennie zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Chorzy mogą zyskać taki odpust poza kościołem.
2. Dzisiaj wyjątkowo ze względu na obchód Wielkanocy, zmiana tajemnic różańcowych.
3. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30.
4. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do pierwszej Komunii św. będzie we wtorek na Mszy św. o godzinie 18.00.
5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII i ich rodziców we środę 18.00. Najpierw będzie Msza św., a później konferencja.
6. Zapowiedzi przedślubne: Radosław Kozieł z parafii Wojkowice w diecezji sosnowieckiej z Reginą Sęk -zapowiedź druga. Kto wie o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie małżeństwa między tymi osobami, jest zobowiązany w sumieniu do powiadomienia urzędu parafialnego.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w sobotę, o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców ulicy Słonecznej nry od 11 do 20.
8. Dziękujemy za ofiary założone na kwiaty do Bożego Grobu: