4 Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa i Gorzkie żale w tym tygodniu jak zwykle. 2. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP Msze św. w kościele parafialnym o godzinie 6.30, 9.00 i 18.00. w Kościołach filialnych o godzinie 18.00. 3. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień świętości Życia. Msze św. kościele parafialnym o godzinie 6.30, 9.00 i 18.00. Deklaracje Duchowej Adopcji dziecka poczętego będzie można złożyć na Mszy św. o godzinie 9.00. W tym dniu Msze w kościołach filialnych o godzinie 8.00 rano. 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, o posprzątanie kościoła w sobotę o godzinie 10.00 prosimy mieszkańców ul. Jarosławskiej od 1 do 10. Zapowiedzi: 1. Łukasz Kurpiel z parafii Rudołowice z naszą parafianką Eweliną Olejarz zapowiedź pierwsza 2. Nasz parafianin Rafał Kubas z Bernadetą Klepak z parafii Dobkowice zapowiedź pierwsza