5 Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa i Gorzkie żale w tym tygodniu jak zwykle. 2. W tym tygodniu mamy zamiar rozpocząć przygotowanie Bożego Grobu we czwartek po Mszy św. wieczornej, prosimy o pomoc Honorową Straż Bożego Grobu. 3. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota kwietnia. Msz św. w kościołach filialnych o godzinie 8.00. W tym dniu księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną od godziny 8.30. Prosimy o zgłoszenie dodatkowych osób, które życzą sobie odwiedzin kapłana ze spowiedzią przedświąteczną, najlepiej w dniu dzisiejszym w zakrystii. 4. Za tydzień Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Uroczyste poświęcenie palm o godzinie 11.00 na rynku miasta, następnie procesja z palmami do kościoła parafialnego, po procesji Msza św. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież. Prosimy o przyniesienie palm wykonanych przez dzieci i starszych. Jak co roku Centrum Kultury organizuje konkurs na palmę wielkanocną. Podsumowanie przeglądu i wręczenie nagród, dla tych co zgłosili swój udział odbędzie się podczas Teatralnych Misteriów Wielkopostnych o godzinie 17:00 w Sali widowiskowej CKSiT. Wszystkie grupy, które się zgłosiły zapraszamy do udziału w procesji, która niech będzie wyrazem naszej czci dla Chrystusa Króla. Na pozostałych Mszach również będzie poświęcenie palm. 5. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie we Wielką Środę 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców ul. Jarosławskiej nry od 11 do 20 Zapowiedzi: 1. Łukasz Kurpiel z parafii Rudołowice z naszą parafianką Eweliną Olejarz zapowiedź druga 2. Nasz parafianin Rafał Kubas z Bernadetą Klepak z parafii Dobkowice zapowiedź druga