Niedziela Bożego Miłosierdzia

  1. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego, dzisiaj można za jakikolwiek akt czci wobec Miłosierdzia Bożego zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiaj także o godzinie 15.00 w kościele parafialnym Koronka do Bożego miłosierdzia i adoracja Najświętszego sakramentu do godziny 16.00.
  2. W piątek (21.04) na Mszy św. o godzinie 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
  3. Za tydzień w sobotę przed sklepami a w najbliższą niedzielę przed kościołami w całym powiecie jarosławskim, zatem także i u nas, będzie trwała akcja „Jarosławskie Pola Nadziei” czyli publiczna zbiórka pieniężna na rzecz hospicjum im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Dzieci z naszej szkoły pod kierunkiem Nauczycieli wykonały piękne żonkile. Które są pamiątką dla darczyńców. Dzieciom, nauczycielom i wszystkim ofiarodawcom w imieniu mieszkańców jarosławskiego hospicjum serdecznie dziękujemy.
  4. Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku zaprasza na „Wieczór z Bł. Ks. Bronisławem Markiewiczem”, który odbędzie się w sobotę 22 kwietnia 2023 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKSiT. W programie występy muzyczne przeplatane wspomnieniami o życiu i dziele Ks. Markiewicza. Jednocześnie Organizatorzy XXXI Biegu o Memoriał Bł. Ks. Bronisława Markiewicza serdecznie zapraszają dzieci i dorosłych do rywalizacji, która odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia 2023r. na stadionie w Pruchniku. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki.
  5. Ofiary złożone dzisiaj do puszek są przeznaczona na „Caritas”.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła o posprzątanie za tydzień prosimy mieszkańców ulicy Wrzosowej ora Grunwaldzkiej nry od 2 do 10.