VI Niedziela Wielkanocy – ogłoszenia

  1. Dziś dodatkowa Msza św. o godzinie 14.00
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele parafialnym codziennie o godzinie 17.30 w niedzielę o 15.30
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje tzw., dni krzyżowe.
  4. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  5. W czwartek 18 maja o godzinie 18.00 w naszej parafii młodzież klas VIII przyjmie sakrament bierzmowania z rąk księdza biskupa Krzysztofa Chudzio. Młodzież zachęcamy do solidnego przygotowania się do przyjęcia tego sakramentu poprzez modlitwę i słuchanie słowa Bożego w dniach poprzedzających uroczystość . We środę od godziny 15.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, świadków i ich rodzin. W związku z bierzmowaniem we czwartek, wyjątkowo, Msza św. w Pruchniku Górnym o godzinie 7.00 rano.
  6. W piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego przed Zielonymi Świątkami.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godzinie 11.00 rocznica pierwszej komunii św. Zapraszamy dzieci z klas czwartych i ich rodziców do modlitwy dziękczynnej za pierwszy rok pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Z tej okazji zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty w sobotę od godziny 16.30.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, o posprzątanie za tydzień prosimy mieszkańców ulicy Wałowej i Warzywnej.
  9. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na remont kościoła. Rozpoczęliśmy prace przy budowie ołtarza polowego ku czci św. Józefa. W tym tygodniu zostaną założone okna i drzwi do nowej zakrystii. Prosimy Pana Boga o bezpieczeństwo pracujących i pomyślność prac, zwłaszcza o dobrą pogodę.