dobry-pasterz-19

4 Niedziela Wielkanocy – ogłoszenia

1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych z godziny 11.00 w poniedziałek, a z godziny 13.00 we wtorek o godzinie 16.30.
3. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30.
4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII w piątek o godzinie 18.00.
5. We sobotę rozpoczyna się miesiąc maj, który jest poświęcony czci Matki Bożej. Litania Loretańska będzie śpiewana codziennie w kościele parafialnym przed Mszy św. wieczorną, czyli o godzinie 17.30. Nabożeństwa majowe w Pruchniku Górnym we wtorki, czwartki i soboty, w Hawłowicach w poniedziałki, środy i piątki, również o godzinie 17.30. W niedzielę nabożeństwo majowe o godzinie 15.30.
6. W sobotę Msza św. w Pruchniku Górnym i w Hawłowicach o godzinie 8.00 rano. Wieczorem w kościele parafialnym nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy o 17.30 śpiewem litanii, po litanii medytacja przed Najświętszym Sakramentem, następnie Msza św. po Mszy św. procesja różańcowa.
7. W najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Od następnej niedzieli przed mszą św ranną będziemy śpiewać godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
8. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Makowiecki z parafii Pruchnik, z Magdaleną Krzyżanowską z parafii Kramarzówka – zapowiedź druga. Kto wie o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie małżeństwa między tymi osobami, jest zobowiązany w sumieniu do powiadomienia urzędu parafialnego.
9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w sobotę, o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców ulicy Pogodnej nry od 2 do 10 oraz ulica Krótka.