Poniedziałek Wielkanocny – ogłoszenia

1. Dzisiaj Msza św o 14.00 nie ma Mszy św o 16.00
2. Rozpoczęty tydzień jest Oktawą Wielkanocy. Wielkanoc jako najważniejsze święto Kościoła obchodzone jest w liturgii uroczyście przez osiem dni, dlatego w tym tygodniu nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek.
3. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia.
4. Za tydzień Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Od godziny 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego adoracja Najświętszego Sakramentu przez godzinę.
5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, o posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców ulicy Lipowej.

Zapowiedzi przedślubne;
Nasz parafianin Dawid Drapała z Sabiną Folta z Chorzowa par. Tyniowice – zapowiedź druga.


Składamy podziękowanie za zaangażowanie w przygotowanie do godnego obchodu Triduum Paschalnego, nie tylko w kościele parafialnym, ale także w Pruchniku Górnym i Hawłowicach. Dziękujemy tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz za trud przygotowania Grobu Bożego. Dziękujemy siostrze Małgorzacie za piękne ułożenie kwiatów w Bożym Grobie i w kościele. Dziękujemy bardzo Honorowej Straży Bożego Grobu, na ręce pana Jerzego Bara, za watrę przy Bożym Grobie. Dziękujemy Straży Pożarnej i Bractwu św. Józefa za udział w procesji rezurekcyjnej. Dziękujemy ministrantom, lektorom i ceremoniarzom ze wszystkich kościołów, chórowi parafialnemu na ręce siostry Huberty za pieką oprawę muzyczną całego Triduum Paschalnego. Szczególne podziękowania kierujemy na koniec w stronę Państwa Zofii i Adama Drelinkiewicz oraz Pana Krzysztofa Laski. Bóg zapłać!