V Niedziela Wielkanocy – ogłoszenia

  1. Maj to miesiąc poświęcony czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele parafialnym codziennie o godzinie 17.30. Zachęcamy tez do śpiewania w maju litanii przy kapliczkach. Nabożeństwa majowe w Pruchniku Górnym we wtorek o 17.30, we czwartek o 17.30 i w sobotę o 8.00 rano. Nabożeństwa majowe w Hawłowicach w poniedziałek o 17.30, we środę o 17.30, i w piątek o godzinie 17.30. W niedzielę nabożeństwo majowe w kościele parafialnym o godzinie 15.30.
  2. W poniedziałek liturgiczna Uroczystość św. Stanisława – Głównego Patrona Polski.
  3. W piątek na nabożeństwie majowym i Mszy św. spotkanie młodzieży z klas VIII – kandydatów do bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy także rodziców.
  4. W sobotę spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i krewnych o godzinie 11.00.
  5. W najbliższą niedzielę w naszej parafii pierwsza Komunia św. na Mszy św. o godz. 11.00. Dodatkowa Msza św. o godzinie 14.00. Prosimy, aby ze względu na pierwszą Komunię, ci co zwykle uczestniczą we Mszy św. o godzinie 11.00, wybrali w drodze wyjątku, inną godzinę Mszy św.
  6. Dzisiaj Rodzice dwuletniej Matyldy Momot z Jarosławia proszą nas o wsparcie finansowe konieczne do wykonania kosztownej operacji serca ich córeczki. Przy naszym kościele będzie możliwość udzielenia im pomocy poprzez ofiarę do puszek.
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, o posprzątanie za tydzień prosimy mieszkańców ulicy Kościuszki, Jana Pawła II i Ogrodowej. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych poprosimy o posprzątanie kościoła i placu kościelnego we wrześniu tj. po zakończeniu wakacyjnego etapu prac remontowych w kościele.
  8. Za tydzień druga niedziele maja, taca mszalna przeznaczona na remont kościoła.